1. Poučení

Provozovatelem programu UGO Očistný půst je společnost UGO trade s.r.o., IČO: 277 72 659, se sídlem Za Drahou 165/1, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 41473 (dále jako „společnost UGO“)

Účelem programu UGO Očistný půst (dále jen „UGO Očistný půst“) není léčit či uzdravovat.

Žádné materiály, metody či myšlenky poskytnuté v rámci programu UGO Očistný půst nejsou určeny k léčbě jakéhokoliv onemocnění nebo zdravotního problému. Cílem není diagnostikovat onemocnění ani stanovit léčbu. Upozorňujeme, že se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, jako je nevolnost, únava, pocit zimy, nesoustředěnost, také průjmy či zvracení. Pokud se u vás vyskytne kterýkoli z uvedených nežádoucích účinků v závažné míře nebo po delší dobu přetrvává, neprodleně vyhledejte lékařskou pomoc. Stejně postupujte i v případě výskytu jiného než výše uvedeného nežádoucího účinku. Důrazně doporučujeme, abyste před zahájením jakékoliv činnosti související se zdravím, jídelníčkem nebo cvičením požádali o souhlas a o radu svého registrujícího lékaře, popřípadě jiného poskytovatele zdravotních služeb.

UGO Očistný půst v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči!

Pokud užíváte léky nebo trpíte vážným onemocněním či máte specifické nároky na výživu, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem, zda je pro vás účast v programu UGO Očistný půst vhodná. UGO Očistný půst není vhodný pro těhotné nebo kojící. Účast osob mladších 18 let v programu UGO Očistný půst je zakázána. Upozorňujeme, že UGO Očistný půst není vhodný jako dlouhodobá redukční dieta. Pokud potřebujete redukovat váhu, je důležitá celková změna životního stylu.

UGO OČISTNÝ PŮST – OBCHODNÍ PODMÍNKY

Tyto Obchodní podmínky (dále jen „Obchodní podmínky“) vydává společnost UGO trade s.r.o., IČO: 277 72 659, se sídlem Za Drahou 165/1, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 41473 (dále jen „společnost UGO“).

1. Úvodní ustanovení

2. Uzavření kupní smlouvy

3. Cena UGO balíčku a Platební podmínky

4. Dodací podmínky

5. Odstoupení od Smlouvy

Zákazník bere na vědomí, že hlavní součástí UGO balíčku je zboží (šťávy), které podléhá rychlé zkáze. V souladu s ustanovením § 1837 písm. e) občanského zákoníku proto není zákazník oprávněn od Smlouvy odstoupit. Právo odstoupit od smlouvy pro vady zboží tím není dotčena (viz čl. 8 těchto Obchodních podmínek).

6. Ochrana osobních údajů

Zpracování osobních údajů zákazníka společností UGO probíhá v souladu s právními předpisy, zejména zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. O podmínky zpracování osobních údajů je zákazník informován odděleně, současně je upozorněn na jeho práva.

7. Spotřebitelský spor

8. Práva z vad

9. Další práva a povinnosti

10. Závěrečná ustanovení

UGO trade s.r.o.

Poučení a všeobecné obchodní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Složení UGO Očistného půstu

Přijímáme platební karty

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.