Podmínky zpracování osobních údajů

Společnost UGO trade s.r.o., IČO: 277 72 659, se sídlem Za Drahou 165/1, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 41473 jakožto správce osobních údajů registrovaných účastníků (dále jako „Správce“) zpracovává osobní údaje registrovaného účastníka pro účely jeho účasti v programu UGO Očistný půst (tj. pro účely plnění smlouvy) a dále z důvodu oprávněných zájmů Správce pro účely přímého marketingu zasíláním obchodních sdělení (e-mail) prostřednictvím elektronických prostředků) a ochrany základních či jiných práv Správce vyplývajících z obecně závazných právních předpisů. Pro zpracování osobních údajů k uvedeným účelům se souhlas registrovaného účastníka nevyžaduje. Správce zpracovává osobní údaje v následujícím rozsahu: jméno, příjmení, adresa, datum narození, telefonní číslo, e-mailová adresa. Poskytnutí osobních údajů je podmínkou účasti v programu UGO Očistný půst. Doba zpracování osobních údajů nepřesáhne 10 let po ukončení smluvního vztahu se Správcem. Osobní údaje jsou zpracovávány automatizovaně i manuálně a mohou být zpřístupněny zaměstnancům Správce, pokud je to nezbytné k plnění jejich pracovních povinností, zpracovatelům, s nimiž má Správce uzavřenu smlouvu o zpracování osobních údajů. Seznam zpracovatelů osobních údajů bude poskytnut na vyžádání registrovaným účastníkem. Správce se zavazuje vhodným způsobem zabezpečit zpracování osobních údajů registrovaných účastníků v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“)

Registrovaný účastník má následující práva:

Registrovaný účastník je oprávněn zasílání obchodních sdělení na jeho e-mail ukončit taktéž způsobem (kliknutím na odkaz) uvedeným v každém obchodním sdělení.

Poučení a všeobecné obchodní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Složení UGO Očistného půstu

Přijímáme platební karty

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.