Odborná rada

Na vytvoření celého programu UGO Očistného půstu, recepturách drinků i přípravě jídelníčku se podílela odborná rada složená z trojice výživových matadorů, kteří mají zkušenosti z medicíny, biochemie i výživy.

MUDr. Ondřej Nývlt,

lékař a prezident Aliance výživových poradců ČR, odborný garant programu

Odborným garantem letošního UGO Očistného půstu je prezident Aliance výživových poradců ČR. Jako lékař pracoval na kardiochirurgickém oddělení v pražském IKEM, pro farmaceutické firmy, podílel se na výzkumech a přednáší na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, vyučuje na kurzech pro výživové poradce a hostuje na odborných konferencích.

 

Bc. Monika Divišová,

poradkyně pro výživu, lektorka, wellbeing koučka a majitelka společnosti Wellnessia, spoluatorka kuchařky Restart jídelníček: Zdravé jídlo 2× denně

Přináší praktickou aplikaci zdravé výživy do každodenního života skrze semináře, workshopy, nutriční koučink a on-line vzdělávání. Její přístup ke zdraví je velmi celostní a do své práce zahrnuje také psychiku a pohyb. Monika je oporou značky UGO od samého začátku.

 

Dipl. Ing. Ivan Mach, CSc.,

zakladatel první školy pro výživové poradce v ČR a propagátor fitness a zdravé výživy 

Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, jako vedoucí výzkumný a vývojový pracovník působil na špičkových pracovištích chemického a potravinářského průmyslu a v roce 2004 založil první školu pro výživové poradce v ČR. Takřka půl století se věnuje sportovní a dietologické publicistice, lektoroval řadu odborných publikací a přednášel na 1. lékařské fakultě UK v Praze, Masarykově univerzitě a VŠ Palestra. Je poradcem Lékařské komise Českého olympijského výboru a spoustu času věnoval usilovné propagaci fitness a zdravé výživy v médiích.

Poučení a všeobecné obchodní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Složení UGO Očistného půstu

Přijímáme platební karty

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.