Mobilní aplikace UGO Očistný půst

Nechte se provést UGO Očistným půstem a udělejte pro sebe maximum.

 
Denní zprávy k UGO Očistnému půstu a relaxační meditace Deepaka Chopry na každý den ke stažení.

Aktualizovaná verze aplikace bude ke stažení nejpozději od 12.10. 2020 na App Storu a Google Play. Hledejte ikonku s logem UGO (UGO Očista).

 

 

Po uhrazení celé částky za UGO Očistný půst obdržíte na e-mail, který jste uvedli při registraci, přístupové jméno a heslo do mobilní aplikace. Po jejich zadání se v mobilní aplikaci přihlásíte a získáte osobní přístup k celému obsahu.

 Mobilní aplikace vás provede den po dni celým 9denním programem. Těšit se můžete například na doporučený jídelníček a recepty na každý čistý den nebo rozpis zeleninových a ovocných šťáv a smoothies ve dnech UGO Očistného půstu. V průběhu programu vás budeme zásobovat krátkými zprávami s doporučeními, která vám pomohou zdárně projít programem.

 V aplikaci najdete i oblíbené relaxační meditace Deepaka Chopry. Patnáctiminutové meditace mají blahodárné účinky: působí na posílení imunity, snížení zánětlivosti či zmírnění negativních účinků stresu. Jsou nejen relaxačním zážitkem pro mysl, ale zároveň všestrannou inspirací. Ukázkovou meditaci si můžete v mobilní aplikaci poslechnout již nyní.

 

 

UGO Očistný půst - seznamte se.

Zde zadejte své uživatelské jméno a heslo, které vám přijdou automaticky na e-mail po úhradě UGO Očistného půstu.

Vaše denní dávka informací k UGO Očistnému půstu.

Kdo je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lékař indického původu, spisovatel a uznávaná světová autorita v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Deepak působí také jako lektor a školitel. Těší nás a velmi si vážíme toho, že se Deepak spojil s českou značkou UGO a sestavil pro ni každodenní 15minutové relaxační meditace. www.deepakchopra.cz

Poučení a všeobecné obchodní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Složení UGO Očistného půstu

Přijímáme platební karty

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.