Mobilní aplikace UGO Očista

Udělejte si během Očisty čas i pro úklid mysli

Denní zprávy k UGO Očistě a relaxační meditace Deepaka Chopry na každý den ke stažení.

Vyzkoušejte! K dispozici ke stažení na App Store a Google Play ve vašem mobilu. Hledejte ikonku:

 

Po uhrazení celé částky za UGO Očistu obdržíte na vámi uvedený emailový kontakt při registraci do programu UGO Očista přístupové jméno a heslo do mobilní aplikace. Po jejich zadání do přihlašovací části mobilní aplikace získáte svůj osobní přístup k celému obsahu aplikace.

Mobilní aplikace UGO Očista vás provede den po dni celým 9denním očistným programem. Těšit se můžete například na doporučený jídelníček pro každý den nebo rozpis šťáv ve dnech UGO Očisty. V průběhu očistných dnů vás budeme zásobovat krátkými zprávami s doporučeními, které vám pomohou snadněji projít náročným programem.

Do programu UGO Očisty jsme zařadili i speciální relaxační meditace Deepaka Chopry. Budete mít možnost pročistit si nejen své tělo, ale rovněž i svoji mysl při 15minutových meditacích sestavených speciálně pro každý den UGO Očisty. Věříme, že tyto meditace budou nejen relaxačním zážitkem pro vaši mysl, ale zároveň pro vás budou v mnoha směrech inspirací. Úklid těla totiž začíná hlavou. Ukázkovou meditaci si můžete v mobilní aplikaci poslechnout již nyní.

Mobilní aplikace vám nově každý den nabídne také inspiraci pro podporu duševní pohody, která spolu se zdravím těla a mysli tvoří základ našeho zdraví.

 

UGO Očista - seznamte se.

Zde zadejte své uživatelské jméno a heslo, které vám přijdou automaticky na email po úhradě UGO Očisty.

Vaše denní dávka informací k UGO Očistě.

Kdo je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lékař, spisovatel a uznávaná světová autorita v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Deepak působí také jako lektor a školitel ve všech zmíněných oblastech. Těší nás a velmi si vážíme toho, že se Deepak zapojil do spolupráce na programu UGO Očista a sestavil speciální relaxační 15minutové meditace pro každý den UGO Očisty. Užijte si je naplno! www.deepakchopra.cz

Poučení v programu UGO Očista

Složení UGO Očisty

Přijímáme platební karty

UGO Očista - prověřeno odborníky

Wellnesia - zdraví nás baví

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.