Mobilní aplikace UGO Očista

Denní zprávy k UGO Očistě a relaxační meditace Deepaka Chopry na každý den ke stažení.

Vyzkoušejte! K dispozici ke stažení na App Store a Google Play ve vašem mobilu. Hledejte ikonku:

 

Po uhrazení celé částky za UGO Očistu obdržíte na vámi uvedený mailový kontakt při registraci do programu UGO Očista přístupové jméno a heslo do mobilní aplikace. Po jejich zadání do přihlašovací části mobilní aplikace získáte svůj osobní přístup k celému obsahu aplikace.

Mobilní aplikace UGO Očista vás provede den po dni celým 9 –ti denním očistným programem. Těšit se můžete například na doporučený jídelníček pro každý den, rozpis šťáv ve dnech UGO Očisty. V průběhu očistných dnů vás budeme zásobovat krátkými zprávami s doporučeními, které vám pomohou snadněji projít náročným programem.

Do programu UGO Očisty jsme zařadili i speciální relaxační meditaci Deepaka Chopry. Budete mít možnost pročistit si nejen své tělo, ale rovněž i svoji mysl při 15 minutových meditacích sestavených speciálně pro každý den UGO Očisty. Věříme, že tyto meditace budou nejen relaxačním zážitkem pro vaši mysl, ale zároveň pro vás budou v mnoha směrech inspirací. Úklid těla totiž začíná hlavou. Ukázkovou meditaci si můžete v mobilní aplikaci poslechnout již nyní.

UGO Očista - seznamte se.

Zde zadejte své jméno a heslo, které vám přijde automaticky na email po vaší úhradě UGO Očisty.

Vaše denní dávka informací k UGO Očistě.

Kdo je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lékař a spisovatel a uznávaná světová autorita v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Deepak působí rovněž jako lektor a školitel ve všech zmíněných oblastech. Těší nás a velmi si vážíme toho, že se Deepak zapojil do spolupráce na programu UGO Očista a pro jarní vlnu pro vás sestavil speciální relaxační 15 minutové meditace pro každý den UGO Očisty. Příjemně si je užijte! www.deepakchopra.cz

Podmínky a poučení

Přijímáme platební karty

UGO očista - prověřeno odborníky

Wellnesia - zdraví nás baví

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.