Meditace

Součástí UGO Očistnému půstu jsou i oblíbené relaxační meditace Deepaka Chopry. Patnáctiminutové meditace mají blahodárné účinky: působí na posílení imunity, snížení zánětlivosti či zmírnění negativních účinků stresu. Jsou nejen relaxačním zážitkem pro mysl, ale zároveň všestrannou inspirací.

Meditaci na každý den najdete v Průvodci v sekci Další doporučení a meditace, který je dostupný po zadání přihlašovacího e-mailu do programu UGO Očistný půst.

Ukázkovou meditaci si můžete pustit již nyní zde:

Kdo je Deepak Chopra

Deepak Chopra je americký lékař indického původu, spisovatel a uznávaná světová autorita v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Deepak působí také jako lektor a školitel. Těší nás a velmi si vážíme toho, že se Deepak spojil s českou značkou UGO a sestavil pro ni každodenní 15minutové relaxační meditace. www.deepakchopra.cz

Poučení a všeobecné obchodní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Složení UGO Očistného půstu

Přijímáme platební karty

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.