Co je očista

OČISTA = krátkodobé přerušení běžného způsobu stravování za účelem podpory posílení a regenerace organismu. V období, kdy svému tělu „dám dovolenou“ od konzumace hlavně zatěžujících a hůře stravitelných potravin, mu dám prostor intenzivně čistit a uklízet.

Žijeme v době, kdy přijímáme vědomě i nevědomě do těla spousty chemických látek, trpíme nemocemi jasně souvisejícími s nevhodným stravováním a nezdravým životním stylem. Mnoho lidí trpí alergiemi na potraviny a celkově oslabeným zažíváním, což může přispívat k nedostatku energie a oslabené imunitě.

Očista je prostředek k obnovení rovnováhy v organismu, tedy k podpoře zdraví. Účelem Očisty je pomoci tělu odstranit nahromaděné odumřelé buňky a regenerovat hlavní detoxikační orgány: játra, ledviny, zažívací ústrojí. Ty pak ovlivňují další důležité procesy pro čištění v těle: krev, lymfatický systém a plíce. Detoxikace tedy zvyšuje schopnost orgánů vylučovat škodliviny a podporuje novotvorbu buněk a regeneraci organismu. Správná a plná funkce těchto orgánů má vliv na úroveň naší energie, zlepšení trávení, zmírnění stresu, zlepšení spánku, podpora imunity, projasnění pokožky, regulace hladiny krevního cukru i celkové omlazení buněk.

UGO Očista byla sestavena tak, aby podpořila organismus při jeho pročištění, regeneraci a zároveň splňovala optimální kombinaci ovoce, zeleniny a bylin nejen pro co nejlepší účinek, ale i skvělou chuť. Pro lepší průběh a co největší efekt dodržujte doporučený postup.

Wellnessia - zdraví nás baví  

          

 Základem toho, abychom z očisty měli co největší užitek a cítili se v jejím průběhu i po ní dobře, je pochopení základních principů, co vám samotná očista přinese.

Vyčistí organismus

Dodá energii - cítíte se dobře

Start zdravých návyků v jídle

Nejedná se o dlouhodobý stravovací režim, ale o podporu organismu při vyvažování extrémů životního stylu - jídlo, stres, alkohol, syntetické látky...

Zaplaví tělo obrovskou dávkou živin

Ovoce a zelenina obsahují fytonutrienty, nesmírně důležité pro očistné a léčivé procesy v těle. Šťávy jsou přirozené v syrovém nevařeném stavu, a tak mají vysoké obsah vitamínu C, vitamínů řady B a také enzymů, které jsou v běžných jídlech zničené tepelnou úpravou.

Pomáhá buňkám k rychlé regeneraci

Čistě rostlinná strava pomůže buňkám k regeneraci jejich vnitřních mechanizmů, mitochondrie mohou vytvářet energii, aniž by musely bojovat se zástupy volných radikálů.

Hydratuje tělo

Tělo dostane šanci k pořádné hydrataci, a díky tomu může mnohem efektivněji fungovat, zvýší se energie.

Dodá energii

Po prvním dnu, kdy si musíte zvyknout na nový pocit a překonat potřebu něco kousat, pocítí většina lidí přívaly energie a jasné mysli. Mnohem více než po kávě a energetických nápojích.

Pauza od jídla

Díky očistě na pár dní vystoupíte z každodenní konzumace velkých  dávek potravin, které jsou těžko stravitelné, energeticky bohaté a pro váš organismus spíše zatěžující - cukr, alkohol, káva, smžená jídla a instantní potraviny.

Dopřeje odpočinek játrům a celému zažívacímu systému

Játra jsou váš hlavní detoxikační orgán. Každá molekula, která je vstřebána do organismu, je pročištěna v játrech pro další použití v těle. UGO Očista umožní vašim játrům a zažívacímu systému fungovat pár dní bez přetížení, a tak trochu dohnat resty.

Srovná vám chutě a návyky

Očista je krásný start ke změně stravování - taková odvykací kúra od sladkostí, limonád a kávy. Vyčistí se vám chuťové pohárky a hlavně na pár dní zlomíte zvyk pořád něco dávat do pusy.

Dovolí žaludku odpočívat

Šťávy jsou velmi dobře stravitelné a potřebují mnohem méně kyselin na trávení. Váš stále přetížený žaludek tak dostane prostor na regeneraci. Šťávy popíjejte pomalu a „kousejte” je, sliny také napomáhají trávení.

Umožní velký úklid ve střevech

Tekutá a výživná strava dopřeje vašim střevům "čas na úklid”. Díky konzumaci průmyslově zpracovaných potravin často plných přidavných látek, užívání léků, hormonální antikoncepce a stresové zátěži je mikroflóra ve vašich střevech velmi oslabená.

Nemusíte řešit jídlo

Tři dny nemusíte myslet na jídlo! Nemusíte nakupovat ani řešit, co si dát k obědu, večeři. Pro mnoho lidí je velkým zážitkem uvědomit si svou závislost na jídle a pak je velkým vítězstvím i její překonání.

Umožní hluboké čištění organismu

Pro přirozenou každodenní očistu organismu potřebuje tělo celou škálu látek, jako jsou například antioxidanty. Když tělu dáte dobrou zásobu těchto látek, může se pustit do hlubšího vyčištění.

Podpora pro imunitní systém

Šťávy oživí a povzbudí vás imunitní systém. Jsou koncentrátem biologicky aktivních látek obsažených v rostlinách, jež umožní revitalizaci vašeho organismu.

Více energie, stabilizace emocí

 

Z výživového pohledu jsme každý unikum. Co funguje jednomu, nemusí platit u druhého a to se týká i očisty. Z předchozích termínů očist víme, že ne každému očista šťávami lidově řečeno sedne. Zaznamenali jsme cca u 3 % účastníků projevy jako je nevolnost, průjem či zvracení. Jedná se většinou o účastníky, kteří očistu absolvují poprvé a jejich jídelníček a vůbec životní styl není vzorový. Mnohem častějším jevem je pocit zimy, který souvisí s tím, že šťávy chladí, proto jsme při výběru termínů vždy mysleli a budeme myslet na to, aby bylo venku tepleji. 80 % účastníků se po očistě cítí lépe a to psychicky i fyzicky. Berte tedy toto prosím na vědomí, v případě jakýchkoliv nejasností či stavů, se kterými si nebudete vědět rady, se neváhejte obrátit na naši odbornou poradnu.

Poučení v programu UGO Očista

Složení UGO Očisty

Přijímáme platební karty

UGO Očista - prověřeno odborníky

Wellnesia - zdraví nás baví

GoPay
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.